Zásady vrátenia, vrátenia peňazí a výmeny

Z našej aktuálnej kolekcie produktov, ktoré je možné personalizovať: Love Note, Love Cards

Z našej aktuálnej kolekcie produktov, ktoré nemožno personalizovať: Love List, Drevený držiak na plagáty, Sklenená fólia

Prispôsobiteľný produkt

1. Zmena objednávky pre prispôsobiteľný produkt

Povinnosťou zákazníka je nás čo najskôr kontaktovať a upozorniť nás na akékoľvek požiadavky na zmenu, chyby alebo omyly týkajúce sa objednávky. Ak tak neurobíte, môže vám byť zaslaná nesprávna objednávka, za ktorú nemôžeme niesť zodpovednosť.

Ak chcete upraviť objednávku:

  1. Zákazník môže upraviť objednávku do 23:30 v deň zadania objednávky prostredníctvom odkazu uvedeného v potvrdzovacom e-maile nasledujúcom po objednávke. Berte prosím na vedomie, že ide o personalizovaný a jedinečný produkt, ktorý bude uvedený do výroby po 23:30 v deň zadania objednávky a nie sú možné žiadne ďalšie úpravy.
  2. Zákazník môže požiadať o zmeny zaslaním e-mailu na adresu info@lovenote.sk na naše oddelenie služieb zákazníkom do 16:00 v deň zadania objednávky. Vo všetkých prípadoch musí e-mail obsahovať číslo objednávky prijaté v potvrdzujúcom e-maile alebo e-mailovú adresu použitú pri zadávaní objednávky. Žiadosti prijaté po 16:00 nebudú spracované. Prosím, berte na vedomie, že náš zákaznícky servis je k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Zmeny v objednávke môže objednávateľ vykonávať len po 16:00 v pracovných dňoch a v sobotu a nedeľu, ako je uvedené v bode 1.

2. Zmena doručovacej adresy, telefónneho čísla

Pokiaľ potrebujete zmeniť doručovaciu adresu alebo telefónne číslo, zašlite nám prosím e-mail na adresu info@lovenote.sk s číslom vašej objednávky a adresou alebo telefónnym číslom, ktoré chcete zmeniť. Požadované informácie môžeme zmeniť, pokiaľ vaša objednávka neopustí naše zariadenie! Pokiaľ už bola vaša objednávka odoslaná, kontaktujte prosím náš kuriérsky zákaznícky servis a uveďte sledovacie číslo.

Na konci procesu objednávania, na stránke pokladne, majú naši zákazníci možnosť pridať komentár k svojej objednávke. Upozorňujeme, že akékoľvek pripomienky k tomuto rozhraniu sú vždy informatívne adresované kuriérovi, ktorý doručuje objednávku, a akékoľvek iné požiadavky na zmeny v objednávke nebudú vybavené. Ak by ste chceli upraviť objednávku alebo požiadať o neskorší termín dodania, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis na adrese info@lovenote.sk. Upozorňujeme, že náš zákaznícky servis je k dispozícii počas pracovných dní od 08:00 do 16:00, Giftery International Ltd. nezaručuje splnenie požiadaviek prijatých v inom čase a nemôže niesť zodpovednosť za žiadne škody vyplývajúce z takýchto požiadaviek.

GLS Slovakia Customer service: +421 45 52 42 500 E-mail: info@gls-slovakia.sk

DHL EXPRESS Slovakia +421 2/482 047 00

3. Poškodený/chybný výrobok

3.1. Pokiaľ produkt dorazí poškodený/vadný, má zákazník právo požadovať vrátenie peňazí alebo výmenu produktu, najneskôr však do 14 dní od prevzatia produktu. Poškodené/vadné potlačené produkty sme schopní vymeniť do 14 dní od objednávky. Po uplynutí tejto 14-dňovej lehoty nebude Giftery International Ltd. zodpovedná za výmenu akýchkoľvek poškodených alebo chybne potlačených produktov. Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis na adrese info@lovenote.sk. Vo všetkých prípadoch musí byť v e-maile uvedené číslo objednávky obdržanej v potvrdzovacom e-maile alebo e-mailová adresa použitá pri zadávaní objednávky. V prípade poškodených/vadných výrobkov majú zákazníci právo na uvedenie uspokojivého dôvodu reklamácie, ale vo všetkých prípadoch je nutné priložiť snímku poškodenia/vady, inak nebudeme môcť výrobok znova vyrobiť resp. vrátiť cenu!

3.2. Upozorňujeme, že vo všetkých prípadoch bude kniha, ktorú ste upravili, vytlačená.

Všetci zákazníci budú mať možnosť skontrolovať produkt pred odoslaním svojej objednávky a pred pokračovaním musia potvrdiť konečný náhľad. Giftery International Ltd nemôže byť zodpovedná za knihy vytvorené nesprávne zákazníkom a nie sme schopní tieto položky nahradiť. Pokiaľ sú dodané produkty poškodené/vadné z dôvodov, ktoré kupujúci nemôže ovplyvniť, má kupujúci právo zrušiť objednávku, najneskôr však do 14 dní od prevzatia produktu.

4. Zrušenie objednávky, vrátenie tovaru, vrátenie peňazí

4.1. Povinnosťou zákazníka je nás čo najskôr kontaktovať a upozorniť nás na akékoľvek požiadavky na zmenu, chyby alebo omyly týkajúce sa objednávky. Ak tak neurobíte, môže vám byť zaslaná nesprávna objednávka, za ktorú nemôžeme niesť zodpovednosť.

Zrušenie objednávky:

  • Objednávku môže zákazník zrušiť do 23:30 v deň odoslania objednávky prostredníctvom odkazu uvedeného v potvrdzujúcom e-maili nasledujúcom po objednávke. Berte prosím na vedomie, že ide o personalizovaný a jedinečný produkt, ktorý bude vyrobený po 23:30 v deň zadania objednávky a že neexistuje žiadna možnosť zrušenia a nebude poskytnutá žiadna náhrada.
  • Zákazník môže objednávku zrušiť zaslaním e-mailu na adresu info@lovenote.sk do 16:00 v deň zadania objednávky. Vo všetkých prípadoch musí e-mail obsahovať číslo objednávky prijaté v potvrdzujúcom e-maile alebo e-mailovú adresu použitú pri zadávaní objednávky. Žiadosti o zrušenie doručené po 16:00 nebudú akceptované a kúpna cena produktu nebude vrátená. Prosím, berte na vedomie, že náš zákaznícky servis je k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Zmeny v objednávke môže objednávateľ vykonávať len po 16:00 v pracovných dňoch a v sobotu a nedeľu, ako je uvedené v bode 1.

Pokiaľ platíte kreditnou kartou, obdržíte plnú náhradu, ak zrušíte objednávku v stanovenom časovom limite.

Pokiaľ nie ste spokojní s produktmi, ktoré ste obdržali, kontaktujte prosím náš tím zákazníckych služieb prostredníctvom e-mailu na adrese info@lovenote.sk.

4.2. Ak sú dodané produkty poškodené/vadné, má zákazník právo zrušiť objednávku a požadovať vrátenie peňazí v plnej výške, najneskôr však do 14 dní po obdržaní produktu.

Súhlasíte a chápete, že sa jedná o personalizovaný a jedinečný produkt a že ho nie je možné vrátiť. Pokiaľ ste obdržali svoju objednávku poškodenú/vadnú alebo máte ďalšie otázky, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis na adrese info@lovenote.sk.

5. Doručenie

Všetky dátumy alebo časy doručenia sú len informatívne. Vynaložíme maximálne úsilie, aby sme váš produkt doručili v stanovenom čase, ale nenesieme zodpovednosť za žiadne straty alebo výdavky, ktoré vám môžu vzniknúť v dôsledku oneskoreného doručenia vašej objednávky. Vo všetkých prípadoch je predpokladaný čas doručenia uvedený na stránke pokladne po výbere variácie produktu. Upozorňujeme, že doba prípravy a dodania jednotlivých produktov sa môže líšiť.

Ak ste si objednali viac produktov, vyhradzujeme si právo doručiť vašu objednávku na časti. Ak má byť Objednávka doručená na časti, bude každá dodávka považovaná za samostatnú zmluvu. V deň doručenia musíte byť k dispozícii na prevzatie zásielky, pretože kuriér sa pokúsi o opätovné doručenie až 2 krát, potom sa zásielka vráti späť.

6. Stratený balíček

Pokiaľ sa vaša zásielka pri preprave stratí, samozrejme vám ju nahradíme a zaistíme, že vaša objednávka k Vám dorazí. Pokiaľ si neželáte, aby bola vaša objednávka znovu odoslaná a znovu zabalená, vrátime vám plnú cenu Vašej objednávky. V prípade straty zásielky kontaktujte náš tím zákazníckych služieb na adrese info@lovenote.sk a uveďte číslo objednávky, ktoré ste obdržali v potvrdzovacom e-maile, alebo e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri zadávaní objednávky.

7. Právne vyhlásenie k produktu

Vezmite prosím na vedomie, že hoci sa snažíme naše produkty zobrazovať čo najpresnejšie, kvôli zmenám rozlíšenia obrazovky nemôžeme zaručiť, že každá vyrobená kniha bude presne odrážať skutočnú farbu produktu. Pokiaľ máte nejaké otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás pred nákupom.

7.1 Špecifikácie našich produktov

Love Note Veľkosť: veľkosť A5, 148 x 210 mm Belső oldalak papírvastagsága: 120 gramm Vnútorné strany Hrúbka papiera: 120 gramov Maximálny počet strán: 40 (Upozorňujeme, že ak si vyberiete 20 strán alebo menej, tlačíme len na pravé strany knihy. Ak vyberte si viac ako 20 strán, tlačíme obojstranne. Akékoľvek prázdne strany zostávajúce na konci knihy budú automaticky vyplnené znakmi, ktoré si vyberiete).

Ceny našich kníh Love Note sú pevné, ceny nie sú ovplyvnené počtom strán knihy.

Na našej stránke používame na úpravu knihy fixné predvolené písmo, ktoré nie je možné zmeniť.(Patrick Hand) Používanie vlastných, špeciálnych znakov alebo emotikonov nie je možné a spoločnosť Giftery International Ltd. nemôže byť zodpovedná za žiadne výsledné chybné produkty.

V prípade, že by ste chceli urobiť svoju knihu Love Note ešte jedinečnejšou pridaním vlastnej fotografie do knihy, odporúčame vám pri úprave knihy pridať na tento účel prázdnu stranu.

Obaly personalizovateľných kníh Love Note sú farebné, vnútri čiernobiele a k dispozícii sú dve rôzne obaly: Mäkká väzba: Mäkká, poddajná, matná obálka knihy, elegantný darček.

Pevná väzba: Prémiová, pevná, lesklá obálka, nadčasová kniha pre skutočne dôležité spomienky. Okrem toho, že sú naše knihy v pevnej väzbe mimoriadne odolné, perfektne fungujú ako dekorácie.

Farba darčekového balenia nie je garantovaná, závisí od aktuálnej ponuky

Love Cards

Rozmer: 148×70 mm

Balenie 20 ks dierovaných kupónových kariet so zaoblenými rohmi

Karty sa vkladajú do balíčka v poradí, na každej karte je meno darcu a meno obdarovaného.

Na našej stránke používame na úpravu kupónovej brožúry fixné predvolené fonty (Lexend Deca, Caveat), ktoré nie je možné upravovať. Okrem znakov slovenskej* abecedy a emojis nemožno použiť žiadne iné znaky a spoločnosť Giftery International Ltd. nemôže niesť zodpovednosť za žiadne výsledné chybné produkty.

Nie je možné nahrať vlastný obrázok alebo fotografiu.

Strany personalizovateľných kupónových zošitov Love Cards sú farebné. Naše Love Cards sú dodávané vo vkusnej, ozdobnej darčekovej obálke s nálepkou, ktorej farba nie je garantovaná a závisí od aktuálnej ponuky.

Neprispôsobiteľný produkt

1. Zmena doručovacej adresy, telefónneho čísla

Pokiaľ potrebujete zmeniť doručovaciu adresu alebo telefónne číslo, zašlite nám prosím e-mail na adresu info@lovenote.sk s číslom vašej objednávky a adresou alebo telefónnym číslom, ktoré chcete zmeniť. Požadované informácie môžeme zmeniť, pokiaľ vaša objednávka neopustí naše zariadenie! Pokiaľ už bola vaša objednávka odoslaná, kontaktujte prosím náš kuriérsky zákaznícky servis a uveďte sledovacie číslo.

Na konci procesu objednávania, na stránke pokladne, majú naši zákazníci možnosť pridať komentár k svojej objednávke. Upozorňujeme, že akékoľvek pripomienky k tomuto rozhraniu sú vždy informatívne adresované kuriérovi, ktorý doručuje objednávku, a akékoľvek iné požiadavky na zmeny v objednávke nebudú vybavené. Ak by ste chceli upraviť objednávku alebo požiadať o neskorší termín dodania, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis na adrese info@lovenote.sk. Upozorňujeme, že náš zákaznícky servis je k dispozícii počas pracovných dní od 08:00 do 16:00, Giftery International Ltd. nezaručuje splnenie požiadaviek prijatých v inom čase a nemôže niesť zodpovednosť za žiadne škody vyplývajúce z takýchto požiadaviek.

GLS Slovakia Customer service: +421 45 52 42 500 E-mail: info@gls-slovakia.sk

DHL EXPRESS Slovakia +421 2/482 047 00

2. Poškodený/chybný výrobok

2.1. Ak príde produkt poškodený/vadný, zákazník má právo požiadať o vrátenie peňazí alebo výmenu produktu, najneskôr však do 14 dní od prevzatia produktu. Poškodené produkty sme schopní vymeniť do 14 dní od objednávky. Po uplynutí tejto 14-dňovej lehoty nebude spoločnosť Giftery International Ltd. zodpovedná za výmenu poškodených produktov. Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis na adrese info@lovenote.sk. Vo všetkých prípadoch musí e-mail obsahovať číslo objednávky prijaté v potvrdzujúcom e-maile alebo e-mailovú adresu použitú pri zadávaní objednávky. V prípade poškodených/chybných produktov majú zákazníci právo na uvedenie uspokojivého dôvodu reklamácie, avšak vo všetkých prípadoch je potrebné priložiť fotografiu poškodenia/vady, inak nebudeme môcť reklamáciu uznať a opätovne produkt odoslať alebo vrátiť cenu! Ak sú dodané produkty poškodené/chybné z dôvodov nezávislých od vôle zákazníka, zákazník má právo zrušiť objednávku, najneskôr však do 14 dní od prevzatia produktu.

3. Zrušenie objednávky, vrátenie tovaru, vrátenie peňazí

3.1. Povinnosťou zákazníka je nás čo najskôr kontaktovať a upozorniť nás na akékoľvek požiadavky na zmenu, chyby alebo omyly týkajúce sa objednávky. Ak tak neurobíte, môže vám byť zaslaná nesprávna objednávka, za ktorú nemôžeme niesť zodpovednosť.

Zrušenie objednávky:

Zákazník môže odstúpiť od zmluvy (ak nejde o personalizovaný produkt) do 14 dní od prevzatia produktu bez udania dôvodu alebo vypovedať zmluvu bez udania dôvodu. Zrušenie je potrebné oznámiť e-mailom na adresu info@lovenote.sk s uvedením čísla objednávky alebo e-mailovej adresy použitej pri zadávaní objednávky. Náklady na vrátenie produktu Predávajúcemu znáša Kupujúci. Ak nie ste spokojní s produktmi, ktoré ste dostali, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom prostredníctvom e-mailu na adrese info@lovenote.sk.

Ak sú dodané produkty poškodené/chybné, Kupujúci má právo stornovať objednávku a požadovať vrátenie peňazí v plnej výške, najneskôr však do 14 dní od prevzatia produktu.

Ak ste dostali poškodenú/chybnú objednávku alebo ak máte ďalšie otázky, kontaktujte náš zákaznícky servis na adrese info@lovenote.sk

4. Doručenie

Všetky dátumy alebo časy doručenia sú len informatívne. Vynaložíme maximálne úsilie, aby sme váš produkt doručili v stanovenom čase, ale nenesieme zodpovednosť za žiadne straty alebo výdavky, ktoré vám môžu vzniknúť v dôsledku oneskoreného doručenia vašej objednávky. Vo všetkých prípadoch je predpokladaný čas doručenia uvedený na stránke pokladne po výbere variácie produktu. Upozorňujeme, že doba prípravy a dodania jednotlivých produktov sa môže líšiť.

Ak ste si objednali viac produktov, vyhradzujeme si právo doručiť vašu objednávku na časti. Ak má byť Objednávka doručená na časti, bude každá dodávka považovaná za samostatnú zmluvu.

V deň doručenia musíte byť k dispozícii na prevzatie zásielky, pretože kuriér sa pokúsi o opätovné doručenie až 2 krát, potom sa zásielka vráti späť.

5. Stratený balíček

Pokiaľ sa vaša zásielka pri preprave stratí, samozrejme vám ju nahradíme a zaistíme, že vaša objednávka k Vám dorazí. Pokiaľ si neželáte, aby bola vaša objednávka znovu odoslaná a znovu zabalená, vrátime vám plnú cenu Vašej objednávky. V prípade straty zásielky kontaktujte náš tím zákazníckych služieb na adrese info@lovenote.sk a uveďte číslo objednávky, ktoré ste obdržali v potvrdzovacom e-maile, alebo e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri zadávaní objednávky.

6. Právne vyhlásenie k produktu

Vezmite prosím na vedomie, že hoci sa snažíme naše produkty zobrazovať čo najpresnejšie, kvôli zmenám rozlíšenia obrazovky nemôžeme zaručiť, že všetky produkty budú počas výroby presne odrážať skutočnú farbu produktu. Pokiaľ máte nejaké otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás pred nákupom.

6.1 Špecifikácie našich produktov

Love List

Rozmer: 420×594 mm (A2)

Držiak na plagát Veľkosť: 42 cm (dĺžka) Farba: Čierna Materiál: drevo Použitie: Voliteľné príslušenstvo k produktu Love List, dvojdielny držiak plagátov