Blog

S takýmto darčekom budete hrdinom Valentína

Deň svätého Valentína je skvelou a špeciálnou príležitosťou, ako pripomenúť svojmu partnerovi (a sebe), ako veľmi ich milujete a oceňujete a aké máte šťastie, že ste sa našli!
Väčšina ľudí preto na Valentína rada poteší svoju lásku darčekom. Nájsť dokonalý darček však nie je v žiadnom prípade ľahká úloha. Našťastie sme tu my, aby sme vám pomohli! 😉

Čítajte ďalej...

Nápady na zimné rande

S príchodom nového roka je čas skoncovať so zimným dusnom a sviatočnými hostinami a vytrhnúť zo zimného spánku seba a svoj vzťah! V našom príspevku nájdete 5 nápadov na rande, s ktorými zaručíte u partnera úspech aj napriek zimným mrazom!

Čítajte ďalej...

Vianoce bez stresu

Vianoce boli v detstve obľúbeným sviatkom takmer každého. Celý rok sme čakali na darčeky, lahodné zákusky, čas strávený s rodinou a príbuznými a samozrejme dlhé školské prázdniny a množstvo odpočinku. Naproti tomu sa Vianoce pre väčšinu z nás v dospelosti stali synonymom zhonu a stresu. Avšak, nemusí to tak byť! Dáme vám pár tipov, s pomocou ktorých môže láska a relax opäť prevziať hlavnú úlohu počas prázdnin!

Čítajte ďalej...

Najlepšie Halloweenske kostýmy pre páry

Je pravda, že október ešte len začal, no veľa ľudí už horí halloweenskou horúčkou. Ak aj vy oslavujete Halloween, už máte určite jasno v tom, na akú kostýmovú párty pôjdete a už ste začali rozmýšľať, do čoho sa tento rok oblečiete.

Čítajte ďalej...

Nápady na jesenné rande

Aj keď je leto už nenávratne preč, neznamená to vôbec, že spolu s letnými horúčavami sa musíte rozlúčiť aj so zábavou. Ak pre vás jeseň neznamená nič iné, len smutne hľadieť na upršanú krajinu z okna vašej izby a v ruke zvierať hrnček, máme pre vás dobrú správu. Vôbec to tak nemusí byť!

Čítajte ďalej...

Prečo sú pre nás dátumy také dôležité?

Všetci máme dátumy, ktoré obzvlášť prirástli k nášmu srdcu a ktoré oslavujeme rok čo rok. Pravidelné oslavy narodenín, menín, výročí a iných menších i väčších životných udalostí sú už pomerne dlho úplne bežnou súčasťou nášho života. Oslava jednotlivých „veľkých“ dní je navyše jednou z mála vecí, ktoré takmer každý na svete považuje za dôležité, no málokedy sa zamýšľame nad tým, prečo sú pre nás tieto dátumy a okolo nich organizované rituály vlastne také dôležité.

Čítajte ďalej...

9 znakov toho, že žiješ v zdravom vzťahu

Ty a tvoja drahá polovička radi skúšate nové reštaurácie, chodíte na dovolenky alebo sa spolu bicyklujete, no pokiaľ ide o to, aby ste boli vo vzťahu šťastní, zdraví a vyrovnaní, je potrebné zvážiť niekoľko vecí, ktoré sú nad rámec bežných programov.

Čítajte ďalej...