Blog

7 dôvodov, prečo si myslíme, že Love Note je ideálny darček ku Dňu matiek.

Čo by si tvoja mama naozaj priala? Chceli by ste, aby to bolo jedinečné? Niečo špeciálne? Nie príliš drahé? „Nič na mňa nemíňaj.“ Chceli by ste radšej niečo kreatívne, ručne vyrobené?
Môžeme s istotou povedať, že naše jedinečné, personalizované darčekové knihy oslovili v priebehu rokov takmer 30 000 mamičiek a naši zákazníci nám nahlásili nespočetné množstvo darčekov, ktoré potešili.

Čítajte ďalej...

Prečo sú spoločné zážitky vo vzťahu dôležité?

Naše vzťahy sú rôzne a rôznorodé, každé priateľstvo, rodinný a romantický vzťah je iný a jedinečný svojím vlastným spôsobom. Jedna vec však platí pre všetkých: spoločné skúsenosti sú potrebné na ich pestovanie a udržiavanie.
Prečo sú však spoločné udalosti a zážitky také nevyhnutné pre naše vzťahy? To sa dozviete v tomto príspevku!

Čítajte ďalej...

Prečo sú malé skutky láskavosti vo vzťahu také dôležité?

Keď sa povie tajomstvo šťastného vzťahu, väčšina ľudí si okamžite vybaví veľké gestá a veľké míľniky. Romantické stretnutie a gestá sú samozrejme naozaj dôležité, pretože pomáhajú budovať puto medzi dvoma ľuďmi. Často sú to však každodenné malé skutky láskavosti, ktoré skutočne robia rozdiel.

Čítajte ďalej...

5 dôvodov, prečo obdivujeme ženy

Medzinárodný deň žien sa blíži! Deň na oslavu žien a všetkých úžasných vecí, vďaka ktorým sú tak milované a oceňované. Keď si spomenieme na ženy, okamžite sa nám vybaví nespočetné množstvo charakterových vlastností – od sily a láskavosti až po empatiu – kvôli ktorým k nim vzhliadame. V našom príspevku sme zozbierali 5 dôvodov (z milióna), prečo obdivujeme naše kolegyne!

Čítajte ďalej...

5 neobvyklých nápadov na Valentínske rande

Valentín sa blíži! 🤗 Zvláštna príležitosť na oslavu lásky a romantiky, deň, keď sa vy a vaše vzťahy môžete konečne dostať do centra pozornosti.
Či už ste spolu roky alebo v novom vzťahu, tento sviatok ponúka perfektnú príležitosť stráviť spolu kvalitný čas a vytvoriť si spomienky, ktoré vás zahrejú pri srdci aj v tých najťažších dňoch.

Čítajte ďalej...

S takýmto darčekom budete hrdinom Valentína

Deň svätého Valentína je skvelou a špeciálnou príležitosťou, ako pripomenúť svojmu partnerovi (a sebe), ako veľmi ich milujete a oceňujete a aké máte šťastie, že ste sa našli!
Väčšina ľudí preto na Valentína rada poteší svoju lásku darčekom. Nájsť dokonalý darček však nie je v žiadnom prípade ľahká úloha. Našťastie sme tu my, aby sme vám pomohli! 😉

Čítajte ďalej...

Nápady na zimné rande

S príchodom nového roka je čas skoncovať so zimným dusnom a sviatočnými hostinami a vytrhnúť zo zimného spánku seba a svoj vzťah! V našom príspevku nájdete 5 nápadov na rande, s ktorými zaručíte u partnera úspech aj napriek zimným mrazom!

Čítajte ďalej...

Vianoce bez stresu

Vianoce boli v detstve obľúbeným sviatkom takmer každého. Celý rok sme čakali na darčeky, lahodné zákusky, čas strávený s rodinou a príbuznými a samozrejme dlhé školské prázdniny a množstvo odpočinku. Naproti tomu sa Vianoce pre väčšinu z nás v dospelosti stali synonymom zhonu a stresu. Avšak, nemusí to tak byť! Dáme vám pár tipov, s pomocou ktorých môže láska a relax opäť prevziať hlavnú úlohu počas prázdnin!

Čítajte ďalej...

Najlepšie Halloweenske kostýmy pre páry

Je pravda, že október ešte len začal, no veľa ľudí už horí halloweenskou horúčkou. Ak aj vy oslavujete Halloween, už máte určite jasno v tom, na akú kostýmovú párty pôjdete a už ste začali rozmýšľať, do čoho sa tento rok oblečiete.

Čítajte ďalej...

Nápady na jesenné rande

Aj keď je leto už nenávratne preč, neznamená to vôbec, že spolu s letnými horúčavami sa musíte rozlúčiť aj so zábavou. Ak pre vás jeseň neznamená nič iné, len smutne hľadieť na upršanú krajinu z okna vašej izby a v ruke zvierať hrnček, máme pre vás dobrú správu. Vôbec to tak nemusí byť!

Čítajte ďalej...

Prečo sú pre nás dátumy také dôležité?

Všetci máme dátumy, ktoré obzvlášť prirástli k nášmu srdcu a ktoré oslavujeme rok čo rok. Pravidelné oslavy narodenín, menín, výročí a iných menších i väčších životných udalostí sú už pomerne dlho úplne bežnou súčasťou nášho života. Oslava jednotlivých „veľkých“ dní je navyše jednou z mála vecí, ktoré takmer každý na svete považuje za dôležité, no málokedy sa zamýšľame nad tým, prečo sú pre nás tieto dátumy a okolo nich organizované rituály vlastne také dôležité.

Čítajte ďalej...