Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

V snahe o intimitu… 5 tipov, ako si udržať blízkosť vo vzťahu aj v ťažkých chvíľach

Netrávite v týchto dňoch dostatok kvalitného času so svojím partnerom? Je pre Vás ťažšie sa mu otvoriť, alebo máte len pocit, že tá iskra vyhasla? Priniesli sme Vám 5 tipov, ktoré Vám pomôžu udržať si intimitu vo Vašom vzťahu!

Skôr sa vonku zotmieva a vy organizujete s priateľmi čoraz menej vonkajších akcií. Mysleli by ste si, že tým získate možnosť tráviť viac času s partnerom, no často sa situácia obráti a vy sa už len unavení po práci stretnete doma. Ako si udržať intimitu? Ako môžete prepašovať radosť do spoločne stráveného času? 

Ukážeme vám 5 tipov, ktoré Vám pomôžu vyťažiť z večerných hodín maximum.

1️⃣ Príjemné a užitočné!

Máte denne veľa povinností a často máte pocit, že by ste najradšej strávili čas so svojimi najbližšími pri vykonávaní týchto povinností? Najlepším riešením je spojiť tieto dve veci! Choďte spolu nakupovať, omylom si kúpte malé topánky alebo vezmite psa na spoločnú prechádzku! Počas tohto obdobia sa môžete veľa porozprávať, dozvedieť sa o sebe viac a objaviť mnoho nových miest. Ktovie, možno počas takejto prechádzky objavíte svoju ďalšiu obľúbenú reštauráciu.

2️⃣ Spoločne proti problémom

Otvorenie a úprimnosť o svojich pocitoch je niekedy pre intimitu nevyhnutné. Ak sa po dlhom dni dokážete iba sťažovať alebo sa úplne uzavrieť, bránite si v tom, aby ste spolu zažili viac pozitívnych zážitkov. Preto – najmä v zamračených jesenných dňoch – je nevyhnutné úprimne sa porozprávať o svojich pocitoch a podeliť sa s partnerom o všetkom, čo Vám napadne. Viete, nie ste proti sebe, ale spolu proti problému!

3️⃣ Komunikácia

Komunikácia je základom všetkého. Ak môžete počas všedných dní tráviť s partnerom málo času, oplatí sa vopred prediskutovať, kedy budete môcť tráviť viac času jeden s druhým. V takýchto prípadoch si môžete naplánovať, čo budete robiť, a to vás motivuje čoskoro spolu tráviť kvalitný čas. Komunikácii pomáha aj výmena 1-1 kratších správ počas dňa, aby ste sa navzájom podelili o to, čo práve robíte. Ide o to, aby ste ukázali, že počas dňa myslíte na toho druhého, aj keď práve nie je s vami.

4️⃣ Malé prekvapenia

Podeľte sa o svoje čas! Ak už dopredu viete, že jedného dňa budete mať viac času ako vaša láska, tak im pripravte malé prekvapenie, prekvapte ich napríklad ich obľúbeným jedlom! Určite vám za to bude veľmi vďačný a neminie to ani oplatiť! 😉

5️⃣ Love List: Zoznam spoločných zážitkov

A ak nastal čas venovať sa jeden druhému, môžete začať Love Listom! Medzi 100 nápadmi na super rande je mnoho z nich určených špeciálne na doma, s ktorými si rozjasníte sivé všedné dni. Chystáte sa pozerať na obrázky z detstva alebo si práve zariaďujete byt na blížiace sa sviatky? Je to na vás! A Love List vám pomôže.

Dúfame, že vám naše tipy boli užitočné a že sme vám mohli pomôcť posilniť váš vzťah. A ak ste pripravení stráviť kvalitný čas so svojím partnerom, kliknite a pozrite sa bližšie na náš plagát Love List!