Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

Návod na svadobný darček: 5 tipov na darček, ak chcete mladomanželom darovať niečo kreatívne

Už viete, čo darovať ako svadobný dar na blížiacu sa svadbu, no máte pocit, že v darčekovom balení ešte chýba vtipné, osobné a kreatívne prekvapenie? Zozbierali sme 5 tipov, s ktorými môžete špeciálnu obálku premeniť na skutočne personalizovaný darčekový balíček!

Pýtali ste sa už svojich priateľov, koľko peňazí by ste mali dať mladému páru v týchto dňoch? Možno ste počuli, že rodičia páru kupujú vysávač, ktorý si novomanželia priali? Na veľký deň si hostia dlho vyberali klasické svadobné dary – napríklad riad alebo domáce spotrebiče, ako bezpečnú voľbu. V súčasnosti však svadobčania prispievajú na svadbu mladého páru sumou zabalenou v obálke, ale aj kreatívnou maličkosťou.

Chceli by ste k obálke darovať aj kreatívny a premyslený darček, ale neviete si rady s výberom prekvapenia? Nebojte sa, v našom darčekovom sprievodcovi vám poskytneme 5 tipov, ktoré vám pomôžu v zmätku svadobných darov!

1️⃣ Vlastné obrázkové puzzle

Každý má rád hry. Čo tak vybrať jeden z vašich obľúbených obrázkov novomanželov a darovať im ho vo forme puzzle? Môže to byť roztomilá fotka ich dvoch, ale aj jeden z najvtipnejších momentov vás troch. O najväčšie prekvapenie sa môžete postarať, ak sa vybraná tajomná fotografia odhalí až po poskladaní puzzle!

2️⃣ Interný vtip

Máte s mladomanželským párom vtip, ktorý vás prinúti vybuchnúť od smiechu? Tento vtip sa zvyčajne vynorí z obrázku alebo dokonca slova, však? Predstavte predmet vtipu vo forme ilustrácie, kresby alebo slova! Odteraz nastavuje hranice už len Vaša predstavivosť! Vyberte si pár vtipných ponožiek, nažehľovaciu nálepku alebo vytlačte pár tričiek pre manželský pár! S takýmto nápaditým darčekom je smiech zaručený!

3️⃣ Nápady na rande pre mladý pár

Svadba znamená začiatok novej éry. V tomto prípade sa mladý pár púšťa do mnohých spoločne strávených dobrodružstiev. Cestovanie, každodenný život a tiež rande dostávajú vo vzťahu nový odtieň. S Love List bucket listom môžete zamilovaným dať 100 nezvyčajných nápadov na rande, čím zaručíte, že novomanželia nezostanú bez spoločných zážitkov!

4️⃣ Kupóny na každodenné láskavosti

Chceli by ste k svadobnému daru pridať vtipný, no kreatívny darček? Potom sú Love Cards tou správnou voľbou! Plne prispôsobiteľný kupónový balíček, ktorý prináša nielen malé prekvapenia do každodenného života, ale tiež pomáha manželskému páru venovať sa jeden druhému. Či už ide o raňajky do postele, spoločné športovanie alebo výlet, s Love Cards vytvoríte nazabudnuteľné spoločné chvíle!

5️⃣ Jedinečná kniha iba pre nich

Poznáte sa s mladým párom od začiatku ich vzťahu? Viete, ktoré zážitky boli pre nich najväčšími míľnikmi, kto má vo vzťahu akú úlohu? Zapíšte tie najdôležitejšie zážitky do darčekovej knihy Love Note alebo im poskytnite niekoľko dobrých rád, ako pripraviť mladý pár na manželský život! 😉

Ako môžete vidieť, existuje veľa pekných a kreatívnych alternatív, ktoré nahradia štandardné darčeky. Tento rok nechajte kuchynský riad a rozžiarte svadobný deň personalizovaným, kreatívnym prekvapením! Dúfame, že náš sprievodca svadobnými darmi bude pre vás užitočný! Nech už si vyberiete ktorýkoľvek premyslený darček, určite urobíte veľký deň svojich priateľov nezabudnuteľnejším. 🙂