Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

5 letných zážitkov s partnerom, ktoré musíte zažiť

Je takmer polovica leta a vy máte pocit, že ste z dobrého počasia nevyťažili maximum? Ak vám chýba posledných pár skvelých programov z vášho letného zoznamu, máme pre vás niekoľko nápadov, s ktorými si môžete užiť slnečnú letnú sezónu!

Ste už úplne zrelaxovaní, máte veľa voľného času a hľadáte nezabudnuteľné letné programy? Potom ste na správnom mieste! Vybrali sme pre vás pár tipov z nekonečnej továrne nápadov Love Note, s ktorými môžete toto leto s partnerom urobiť nezabudnuteľným!

1️⃣ Navarte si spolu!

Konečne môžete obaja trochu spomaliť a stráviť spolu kvalitný čas. Leto ponúka ideálnu príležitosť využiť neskoré dlhé večery a pripraviť si spolu niečo chutné na večeru. Spoločné varenie nielen spríjemní letné večery spoločne stráveným časom, ale môžete vyskúšať aj niečo nové a vytvoriť si s partnerom úplne jedinečný recept.

2️⃣ Naučte sa spolu niečo nové! 

Plánujete sa začať učiť po španielsky už dlhé roky? Možno ste práve videli novootvorený keramický ateliér, kam so svojou láskou určite chcete ísť vytvoriť niečo kreatívne? Je to pre vás skvelá príležitosť nechať prúdiť svoje kreatívne energie a začať spoločne so záľubou, pričom sa naučíte úplne nový jazyk alebo profesiu.

3️⃣ Hýbte sa ako tím!

Nie ste typ, ktorý by sa opaľoval na pláži, a láka vás skôr aktívny oddych či prehliadka? Máme tip aj pre tých, ktorí hľadajú aktívny oddych! Vyskúšajte nový tímový šport so svojím partnerom! Posilní vám to nielen fyzičku, ale pomôže vám to aj s koordináciou, tímovou prácou a väčšou pozornosťou jeden na druhého.

4️⃣ Postavte si bunker!

Pamätáte si, keď ste ako malé dieťa stavali bunker so svojimi priateľmi alebo súrodencami? Hoci je v mladosti veľké dobrodružstvo vybudovať si útulné zákutie, dospelácka verzia – kempovanie – nie je u každého obľúbená.🙂 Rozloženie malého záhradného pikniku alebo polostanu na tichšom mieste môže poslúžiť aj ako dokonalý popoludňajší program pre menej odvážnych. Podstata zostáva rovnaká ako v detstve: svoje najobávanejšie tajomstvá môžete zdieľať počas hlbokého rozhovoru, ktorý sa pretiahne až do večera.

5️⃣ Usporiadajte záhradnú párty s priateľmi!

Máme pre vás nápad aj pre prípad, že by ste z letných programov nechceli vynechať ani svojich priateľov. Zorganizujte záhradnú párty, na ktorej môžete stráviť spoločné chvíle so svojimi najbližšími priateľmi. Ak je to už u vás zabehnutý zvyk, oživte večer vzrušujúcou tématikou! Spoločná príprava, výroba dekorácií a celkovo čakanie na hostí vás tiež zbližuje, čo zabezpečuje úspech akcie!

Či už ide o varenie, piknik v prírode alebo záhradnú párty, účel programov je rovnaký: utužiť vaše vzťahy a obohatiť vás o veľa, veľa šťastných spomienok.

Ktorú si dávate na svoj zoznam? 😉

+1️⃣ Love List stierací zoznam

Už sme spomenuli, že továreň na nápady Love Note je nevyčerpateľná, pokiaľ ide o tipy na randenie: v Love Liste sme zhromaždili 100 najlepších nápadov na rande, z ktorých si môžete so svojím partnerom kedykoľvek vybrať! Navyše v Love Liste neobmedzujeme nápady na rande len na teplé, letné obdobie. Vyberajte si podľa tém či období a podeľte sa so svojou láskou o nezabudnuteľné zážitky!