Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

Čoskoro pribudnú nové Love List-y!

Love List pravdepodobne už netreba nikomu predstavovať, pretože náš špeciálny zoznam na randenie je veľmi obľúbený a pomohol už mnohým párom vniesť do ich vzťahu romantiku a nový duch!

Preto sme sa rozhodli, že by bola škoda obmedziť zážitok z týchto nádherných spoločných aktivít len na páry a čoskoro pridáme do našej ponuky 2 nové Love List-y!

100 super aktivít, odteraz nielen s partnerom

S hrdosťou môžeme konštatovať, že Love List je jedným z najlepších darčekov, aký si môžeš vybrať pre svojho partnera, pretože to nie je len milý plagát na pamiatku, ale skutočný spoločník lásky, ktorý je skutočne kreatívny, interaktívny a pomáha roznietiť váš vzťah.

Na základe vašej spätnej väzby je však s Love List predsalen jeden problém: nie je ho dostatok!

Mnohí z vás sa na nás obrátili s tým, že po úspechu s vašou láskou by ste radi vyskúšali ďalší zoznam hoci aj s niekým iným. Samozrejme vás počúvame a začiatkom novembra predstavujeme 2 nové
Love List-y!

👩 100 aktivít s tvojou mamou 👩

Pravdepodobne vás neprekvapí, že väčšina z vás by chcela mať zoznam vecí, ktoré môžete robiť so svojou mamou. A my sme vám s radosťou vyhoveli!

V našom úplne novom Love List-e pre mamy sme pre vás pripravili 100 aktivít, ktoré budú pre vás oboch úžasným zážitkom a pomôžu vám odpútať sa od každodenného zhonu a opäť zdieľať vzácne spoločné chvíle.

Hovorí sa, že pre matky je najväčším darom čas, ktorý trávia so svojimi deťmi… v tomto ohľade je nový Love List priam stvorený! Vďaka tomuto spoločnému zoznamu môžete svojej mame darovať skutočne kreatívny a úprimný darček, ktorý vás obohatí o nezabudnuteľné spomienky a zážitky.

🎥 100 filmov, ktoré si musíš pozrieť 🎥

Náš ďalší pripravovaný Love List je pre milovníkov filmov! Tento zoznam môžeš naplniť s hocikým, kto miluje dobré filmy a rád zažíva dobrodružstvo vo svete kinematografie.

V našom Love List-e filmov si môžete vybrať z 10 kategórií podľa toho, či máte chuť na horor, komédiu alebo drámu. Jedno je isté, čaká vás zážitok, pretože sme pre vás vybrali 100 fantastických filmov, ktoré by mal vidieť každý!

Ak chceš byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia presný dátum príchodu nových Love List-ov, zaregistruj sa do nášho newslettera a my ti dáme včas vedieť, aby si to nezmeškal!