Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

5 netradičných dôvodov, prečo by si mal/a kúpiť práve TOTO tento darček

100 jedinečných a vzrušujúcich nápadov na randenie na stieracom plagáte v štýle bucket listu!

Hľadáš darček, ktorý je trochu …. netradičný? Aký tvoj partner ešte nedostal?

Predstavujeme Ti tento zoznam, 100 jedinečných a vzrušujúcich nápadov na randenie vo forme plagátu, v štýle stieracieho bucket listu! Ponor sa do možností, ktoré ponúka stovka malých, ale vzrušujúcich ilustrácií: zimné dobrodružstvá, letné dobrodružstvá, v interiéry alebo exteriéry! Zostáva už len jedna otázka: ako rýchlo budete mať za sebou všetkých 100 tipov na rande vyskúšaných.

Tento plagát je skutočným, neprehliadnuteľným spoločníkom: inšpiruje vás k cestovaniu, zdieľaniu zážitkov, k spontánnosti vás aj vášho partnera, oživí váš vzťah. Každý deň sa na teba pozerá zo steny s novými vzrušujúcimi dobrodružstvami a príjemnými spomienkami. Povzbudzuje vás, aby ste sa vydali na ďalšiu cestu. Aj 100 x krát.

1️⃣ Love List je interaktívny

V plagáte je ukrytých 100 jedinečných nápadov a tipov na randenie, ktoré Tebe aj tvojej drahej polovičke ukážu rôzne miesta a aktivity pre každú sezónu. Dajte si plagát na stenu, spoločne ho stierajte a užívajte si pohľad a spomienky na momenty, ktoré spoločne nadobúdate.

2️⃣ Výnimočné nápady na rande z Love Listu

Ponor sa do hviezdnych nocí, spoločných zážitkov, túlení a oddaj sa spomínaniu! Ak ťa tento interaktívny stierací plagát neprinúti ísť na to najúžasnejšie, najvzrušujúcejšie a najzábavnejšie rande, tak potom už nič.

3️⃣ S Love Listom to môžeš povedať naozaj zo srdca

Tento plagát je skutočným, neprehliadnuteľným spoločníkom lásky: inšpiruje Teba aj tvoju drahú polovičku k cestovaniu, zdieľaniu zážitkov, k spontánnosti, k oživeniu vzťahu. Každý deň sa na Teba pozerá z tvojej steny s novým vzrušujúcim zážitkom a príjemnými spomienkami. Povzbudí Ťa, aby ste sa vydali na ďalšiu cestu. Aj 100-krát.

4️⃣ Love List ako darček

Krásne zabalené, pripravené na darovanie! Je vyrobený pomocou najnovších tlačových technológií, z najkvalitnejších materiálov. Toto nie je len plagát a darček. Je to aj čiastočne bucket list. Čiastočne denník. Čiastočne dekorácia. Je to súčasť vášho spoločného života.

5️⃣ Love List myslí naozaj na každého

Či už ste hetero pár alebo pár rovnakého pohlavia, Love List odporúčame každému! Všetky nápady na zoznamovanie a situácie sú navrhnuté tak, aby sa páčili každému!