Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

7 dôvodov, prečo je Love Note najkreatívnejším darčekom pre páry v roku 2022

Zostavili sme pre vás 7 nezvyčajných dôvodov, prečo je Love Note tým najjedinečnejším darčekom pre páry v roku 2022. Na základe spätnej väzby od 30 000 dojatých príjemcov darčekov.

Hľadáš darček, ktorý je tak trochu iný ….. netradičný?

Aký tvoj partner ešte určite nedostal? Predstavujeme Ti Love Note, personalizovanú knižku lásky pre páry: príbeh o vás dvoch. Stačí pomenovať postavy a môže nasledovať vytváranie príbehu! Ponor sa do možností, kde máš viac ako sto ilustrovaných strán, zaži dobrodružstvo vo svete 2D figúrok. Zostáva len jediná otázka: ako presne dokážeš vyrozprávať váš spoločný príbeh.

Chceš vyjadriť svoju lásku výnimočnej osobe, na ktorej Ti záleží? Vďaka knižke Love Note® je to veľmi jednoduché a zábavné! Každá z našich kníh je jedinečnou zbierkou všetkých maličkostí, ktoré vyjadrujú vďaku osobe, vďaka ktorej je deň vždy krajším. Prispôsob si knižku podľa svojich predstáv, ako len chceš.

1️⃣ Personalizovaná knižka Love Note

Existuje viac ako 990 rôznych kombinácií, ktoré môžeš využiť, takže každá dvojica sa môže vidieť na stránkach ich vlastnej knižky. Vrátane veku, účesu, doplnkov a aj takých detailov, ako sú okuliare alebo brada.

2️⃣ Takmer 1 000 výnimočných žiadostí o ruku a svadieb s Love Note

Naše knihy vytvorili naši zákazníci takmer 1 000-krát na žiadosti o ruku a svadby.

3️⃣ S knížkou Love Note to můžeš vyprávět opravdu ze srdce

Základní texty nebo zamilovaný odkaz, který napíšeš Ty, vytiskneme na strany přesně tak, jak si je napíšeš, samozřejmě si za to neúčtujeme extra poplatek. Laskavá malá pozornost, díky které bude tvůj dárek ještě jedinečnější.

[:sk]selfie[:]

4️⃣ Varianty obalu Love Note

Vybrať si ten pravý je ťažké rozhodnutie, ale u nás možno vybrať z viac ako 100 obalov. Text na obale môžeš zmeniť, aby bol ešte osobnejší. Každá kniha je vytlačená individuálne, v jednorazovom vydaní na našom exkluzívnom papieri prémiovej kvality. Dokonca si môžeš vybrať aj to, či si želáš knihu v tvrdej alebo papierovej väzbe!

5️⃣ Strany a příběhy v knížce Love Note

Našemu umělci trvalo stovky hodin, než vytvořil více než 100 ručně kreslených scén. Ponoř se i Ty do hvězdných nocí, společných zážitků, tulení a oddej se vzpomínání!

 6️⃣ Love Note jako dárek

Víš, že Love Note si můžeš objednat i v dárkovém balení? I mimo sváteční období je každá 3. kniha objednaná v dárkovém balení.

[:sk]lazy[:]

7️⃣ Love Note myslí na každého

Či už ste hetero pár, alebo pár rovnakého pohlavia, každého radi vítame na stranách Love Note! Všetky naše postavy a príbehy sme navrhli tak, aby sa páčili každému.