Love Note Love Case Love List

7 netradičných dôvodov, prečo by si mal/a kúpiť práve TOTO tento darček

Niečo výnimočné - pre niekoho výnimočného

Hľadáš darček, ktorý je tak trochu iný ….. netradičný?

Aký tvoj partner ešte určite nedostal? Predstavujeme Ti Love Note, personalizovanú knižku lásky pre páry: príbeh o vás dvoch. Stačí pomenovať postavy a môže nasledovať vytváranie príbehu! Ponor sa do možností, kde máš viac ako sto ilustrovaných strán, zaži dobrodružstvo vo svete 2D figúrok. Zostáva len jediná otázka: ako presne dokážeš vyrozprávať váš spoločný príbeh.

Chceš vyjadriť svoju lásku výnimočnej osobe, na ktorej Ti záleží? Vďaka knižke Love Note® je to veľmi jednoduché a zábavné! Každá z našich kníh je jedinečnou zbierkou všetkých maličkostí, ktoré vyjadrujú vďaku osobe, vďaka ktorej je deň vždy krajším. Prispôsob si knižku podľa svojich predstáv, ako len chceš.

1️⃣ Personalizovaná knižka Love Note

Existuje viac ako 990 rôznych kombinácií, ktoré môžeš využiť, takže každá dvojica sa môže vidieť na stránkach ich vlastnej knižky. Vrátane veku, účesu, doplnkov a aj takých detailov, ako sú okuliare alebo brada.

[:sk]selfie[:]

2️⃣ Druhy obalov knižiek Love Note

Vybrať si ten správny obal je ťažké rozhodnutie, no u nás si vyberáš až z 49 obalov. Obal môžeš urobiť ešte osobnejším tak, že si upravíš aj text na obale. Každú knihu tlačíme jednotlivo v jedinom vydaní na náš exkluzívny papier prémiovej kvality. Môžeš si dokonca vybrať, či chceš knihu s tvrdým alebo mäkkým obalom!

3️⃣ Strany a príbehy v knižke Love Note

Nášmu umelcovi trvalo stovky hodín, kým vytvoril viac ako 100 ručne kreslených scén. Ponor sa aj Ty do hviezdnych nocí, spoločných zážitkov, túlení a oddaj sa spomínaniu!

4️⃣ S knižkou Love Note to môžeš vyrozprávať naozaj zo srdca

Základné texty alebo zamilovaný odkaz, ktorý napíšeš Ty, vytlačíme na strany presne tak, ako si ich napíšeš, samozrejme si za to neúčtujeme extra poplatok. Láskavá malá pozornosť, vďaka ktorej bude tvoj darček ešte jedinečnejší.

5️⃣ Love Note ako darček

Vieš, že Love Note si môžeš objednať aj v darčekovom balení? Aj mimo sviatočného obdobia je každá 3. kniha objednaná v darčekovom balení.

[:sk]selfie[:]

6️⃣ Love Note myslí na každého

Či už ste hetero pár, alebo pár rovnakého pohlavia, každého radi vítame na stranách Love Note! Všetky naše postavy a príbehy sme navrhli tak, aby sa páčili každému.

7️⃣ S Love Note sa premeníte na 2D postavičky vášho spoločného príbehu

Sledujte, ako sa meníte na ikonický pár, o ktorom vyšla aj knižka! Existuje krajší spôsob vyznania lásky?